profil wyrównujący 930x38x10 produo srebro arbiton
Nr kat. 100151165
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PROFIL WYRÓWNUJĄCY PRODUO 38 0,93 M SREBRO to wysokiej jakości element wykończeniowy, który zapewni Ci wygodę oraz komfort w pomieszczeniu. Jest wykorzystywany w sytuacji, gdy pomiędzy jedną, a drugą podłogą pojawia się różnica poziomów. PROFIL WYRÓWNUJĄCY PRODUO 38 0,93 M SREBRO wpływa również na wygląd pomieszczenia. Otwarte szczeliny wyglądają nieestetycznie. Produkt PROFIL WYRÓWNUJĄCY PRODUO 38 0,93 M SREBRO pozwoli skutecznie je zakryć i stworzy niepowtarzalną podłogę. Został utrzymany w srebrnym kolorze, a to sprawi, że wpasuje się do każdego pomieszczenia. Jest przeznaczony do paneli oraz do drewna.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pro Duo 38 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 38 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Klej lub kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PROFIL WYRÓWNUJĄCY PRODUO 38 0,93 M SREBRO to wysokiej jakości element wykończeniowy, który zapewni Ci wygodę oraz komfort w pomieszczeniu. Jest wykorzystywany w sytuacji, gdy pomiędzy jedną, a drugą podłogą pojawia się różnica poziomów. PROFIL WYRÓWNUJĄCY PRODUO 38 0,93 M SREBRO wpływa również na wygląd pomieszczenia. Otwarte szczeliny wyglądają nieestetycznie. Produkt PROFIL WYRÓWNUJĄCY PRODUO 38 0,93 M SREBRO pozwoli skutecznie je zakryć i stworzy niepowtarzalną podłogę. Został utrzymany w srebrnym kolorze, a to sprawi, że wpasuje się do każdego pomieszczenia. Jest przeznaczony do paneli oraz do drewna.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pro Duo 38 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 38 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Klej lub kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil wyrównujący 930x38x10 produo srebro arbiton
Nr kat. 100151165
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



