profil wyrównujący 930x70x6 pr10 tytan arbiton
Nr kat. 100011149
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Oferowane profile podłogowe służą do wyrównania poziomów podłogi do 10 mm, a także uzupełnienia szczeliny dylatacyjnej maksymalnie 64 mm. Ponadto sprawdzą się przy scalaniu różnorodnych powierzchni na tym samym poziomie – na przykład paneli i wykładziny. Prezentowany produkt z aluminium to gwarancja trwałości przez długi czas. Profile wyrównujące PR10 w złotym kolorze posiadają długość 93 cm oraz szerokość 7 cm. Są bardzo proste i szybkie w montażu, a także bezproblemowe w docinaniu. Profile podłogowe w innych kolorach i wymiarach są także dostępne w sklepie Komfort.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pr10 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 70 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Oferowane profile podłogowe służą do wyrównania poziomów podłogi do 10 mm, a także uzupełnienia szczeliny dylatacyjnej maksymalnie 64 mm. Ponadto sprawdzą się przy scalaniu różnorodnych powierzchni na tym samym poziomie – na przykład paneli i wykładziny. Prezentowany produkt z aluminium to gwarancja trwałości przez długi czas. Profile wyrównujące PR10 w złotym kolorze posiadają długość 93 cm oraz szerokość 7 cm. Są bardzo proste i szybkie w montażu, a także bezproblemowe w docinaniu. Profile podłogowe w innych kolorach i wymiarach są także dostępne w sklepie Komfort.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile wyrównujące |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pr10 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 70 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Na kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil wyrównujący 930x70x6 pr10 tytan arbiton
Nr kat. 100011149
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




