profil uniwersalny incizo 2150x48x13 1538 (qsincp01538md215)
Nr kat. 100006877
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profil Uniwersalny Incizo 1538 to produkt o wymiarach 215 cm długości, 4,8 cm szerokości oraz 1,3 cm grubości, który jest szybki i prosty w montażu. Model profilu podłogowego prezentuje ciepły, klasyczny i jasny odcień imitujący naturalny wzór drewna. Powyższy produkt służy nie tylko do estetycznego wykończenia szczelin dylatacyjnych, ale także do połączenia pokryć podłogowych – zarówno tego samego rodzaju, jak również odmiennych. Profil uniwersalny Incizo wykazuje wysoką odporność na ścieranie i inne czynniki mechaniczne, dzięki czemu zachowuje doskonały wygląd nawet po wielu latach użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile uniwersalne |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.15 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 48 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profil Uniwersalny Incizo 1538 to produkt o wymiarach 215 cm długości, 4,8 cm szerokości oraz 1,3 cm grubości, który jest szybki i prosty w montażu. Model profilu podłogowego prezentuje ciepły, klasyczny i jasny odcień imitujący naturalny wzór drewna. Powyższy produkt służy nie tylko do estetycznego wykończenia szczelin dylatacyjnych, ale także do połączenia pokryć podłogowych – zarówno tego samego rodzaju, jak również odmiennych. Profil uniwersalny Incizo wykazuje wysoką odporność na ścieranie i inne czynniki mechaniczne, dzięki czemu zachowuje doskonały wygląd nawet po wielu latach użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile uniwersalne |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.15 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 48 mm |
| Kolor: | Naturalne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
| Outlet: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil uniwersalny incizo 2150x48x13 1538 (qsincp01538md215)
Nr kat. 100006877
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



