profil uniwersalny incizo 2150x48x13 dąb brązowy virginia qsincp01847
Nr kat. 100009000
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Marka Quick-Step prezentuje profil podłogowy uniwersalny Incizo 1847, który dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych pozwalających uzyskać spójne i precyzyjne wykończenie podłogi. Produkt o wymiarach 215 cm długości, 4,8 cm szerokości oraz 1,3 cm grubości wyróżnia się wytrzymałością, a także łatwym docięciem przy użyciu specjalnego nożna dołączonego do zestawu. Produkt odpowiedni do łączenia podłóg tej samej oraz różnej wysokości. Ponadto profil sprawdzi się w montażu przy ścianie, paneli bądź desek z wykładziną dywanową, przy oknie, a także schodach wraz z aluminiowym profilem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile uniwersalne |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.15 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 48 mm |
| Kolor: |
|
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Marka Quick-Step prezentuje profil podłogowy uniwersalny Incizo 1847, który dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych pozwalających uzyskać spójne i precyzyjne wykończenie podłogi. Produkt o wymiarach 215 cm długości, 4,8 cm szerokości oraz 1,3 cm grubości wyróżnia się wytrzymałością, a także łatwym docięciem przy użyciu specjalnego nożna dołączonego do zestawu. Produkt odpowiedni do łączenia podłóg tej samej oraz różnej wysokości. Ponadto profil sprawdzi się w montażu przy ścianie, paneli bądź desek z wykładziną dywanową, przy oknie, a także schodach wraz z aluminiowym profilem.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile uniwersalne |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2.15 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 48 mm |
| Kolor: |
|
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil uniwersalny incizo 2150x48x13 dąb brązowy virginia qsincp01847
Nr kat. 100009000
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie



