profil uniwersalny 975x37x22 cs37 dąb odessa arbiton
Nr kat. 100136423
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profilem podłogowym jest PROFIL UNIWERSALNY CS37 0,93 M DĄB ODESSA przeznaczony do wykończenia podłóg z paneli lub drewna. Dzięki niemu uzyskamy estetycznie wykończoną podłogę. PROFIL UNIWERSALNY CS37 0,93 M DĄB ODESSA może być użyty do wykończenia między dwoma podłogami, na połączeniu ze ścianą lub z oknem. PROFIL UNIWERSALNY CS37 0,93 M DĄB ODESSA to produkt trwały, wytrzymały i odporny na zarysowania. Został wykończony w kolorze dębu odessa.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile uniwersalne |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Cs37 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 37 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Sposób montażu: | Klej lub kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profilem podłogowym jest PROFIL UNIWERSALNY CS37 0,93 M DĄB ODESSA przeznaczony do wykończenia podłóg z paneli lub drewna. Dzięki niemu uzyskamy estetycznie wykończoną podłogę. PROFIL UNIWERSALNY CS37 0,93 M DĄB ODESSA może być użyty do wykończenia między dwoma podłogami, na połączeniu ze ścianą lub z oknem. PROFIL UNIWERSALNY CS37 0,93 M DĄB ODESSA to produkt trwały, wytrzymały i odporny na zarysowania. Został wykończony w kolorze dębu odessa.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile uniwersalne |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Cs37 |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 37 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Sposób montażu: | Klej lub kołki |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil uniwersalny 975x37x22 cs37 dąb odessa arbiton
Nr kat. 100136423
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




