profil schodowy 1200x25x20 cs2 dąb santana arbiton
Nr kat. 100174338
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykonany z aluminium, PROFIL SCHODOWY CS2 1,2 M DĄB SANTANA polecany jest do zastosowania w bardziej klasycznych aranżacjach wnętrz. Prezentowany model stanowi doskonały sposób na wykończenie stopni i zabezpieczenie ich krawędzi przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. Skutecznie maskuje wszelkie nierówności, tworząc spójną kompozycję z posiadanymi schodami. Produkt charakteryzuje się wysoką jakością i solidnością. Dzięki temu jest odporny na czynniki związane z codziennym użytkowaniem. Profil o długości 120cm wyróżnia się naturalną strukturą doskonale odwzorowującą drewno dębowe.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile schodowe |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Cs2 |
| Długość: | 1.20 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 25 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Wykonany z aluminium, PROFIL SCHODOWY CS2 1,2 M DĄB SANTANA polecany jest do zastosowania w bardziej klasycznych aranżacjach wnętrz. Prezentowany model stanowi doskonały sposób na wykończenie stopni i zabezpieczenie ich krawędzi przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami. Skutecznie maskuje wszelkie nierówności, tworząc spójną kompozycję z posiadanymi schodami. Produkt charakteryzuje się wysoką jakością i solidnością. Dzięki temu jest odporny na czynniki związane z codziennym użytkowaniem. Profil o długości 120cm wyróżnia się naturalną strukturą doskonale odwzorowującą drewno dębowe.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile schodowe |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Cs2 |
| Długość: | 1.20 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 25 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil schodowy 1200x25x20 cs2 dąb santana arbiton
Nr kat. 100174338
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




