profil podłogowy dylatacyjny cs22 1860x22 mm betonowy arbition
Nr kat. 100264636
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Cs22 |
| Długość: | 1.86 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 22 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Cs22 |
| Długość: | 1.86 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 22 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil podłogowy dylatacyjny cs22 1860x22 mm betonowy arbition
Nr kat. 100264636
Wybrane dla Ciebie





