profil dylatacyjny 1860x20x2 pro srebro arbiton
Nr kat. 100011929
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profil dylatacyjny to materiał niezbędny do tego, żeby stworzyć solidną i przede wszystkim estetyczną podłogę. Trudno jest przecież wyobrazić sobie przejście z panelu podłogowego do wykładziny bez wykorzystania żadnej listwy. Idealny do wnętrz nowoczesnych, industrialnych oraz skandynawskich może być profil dylatacyjny PRO 20 1,86 M SREBRO, którego modny srebrny kolor świetnie zgra się zarówno z podłogami bielonymi, jak i tymi utrzymanymi w delikatnych błękitach, czy intensywnych barwach czerwieni oraz pomarańczy. Ładnie zaprezentuje się on również w połączeniu z podłogą czarną, tworząc ciekawy kontrast. Profil ma długość 186cm. Został on objęty 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pro 20 |
| Długość: | 1.86 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 20 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Profil dylatacyjny to materiał niezbędny do tego, żeby stworzyć solidną i przede wszystkim estetyczną podłogę. Trudno jest przecież wyobrazić sobie przejście z panelu podłogowego do wykładziny bez wykorzystania żadnej listwy. Idealny do wnętrz nowoczesnych, industrialnych oraz skandynawskich może być profil dylatacyjny PRO 20 1,86 M SREBRO, którego modny srebrny kolor świetnie zgra się zarówno z podłogami bielonymi, jak i tymi utrzymanymi w delikatnych błękitach, czy intensywnych barwach czerwieni oraz pomarańczy. Ładnie zaprezentuje się on również w połączeniu z podłogą czarną, tworząc ciekawy kontrast. Profil ma długość 186cm. Został on objęty 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pro 20 |
| Długość: | 1.86 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 20 mm |
| Kolor: | Szare |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil dylatacyjny 1860x20x2 pro srebro arbiton
Nr kat. 100011929
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





