profil dylatacyjny 930x30x5 pr3k tytan arbiton
Nr kat. 100008140
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Klej Elastyczny Poliuretanowo-Silanowy Tec Spu to dwuskładnikowy klej poliuretanowy ekologiczny oraz wolny od rozpuszczalników. Produkt odpowiedni jest zarówno na podłoża mineralne, jak również drewniane. Prezentowana chemia do montażu wymaga minimalnej temperatury klejenia 16 stopni. Przed zastosowaniem kleju należy oczyścić i osuszyć podłoże. Klej znajduje się w dwóch pojemnikach, która należy ze sobą wymieszać do uzyskania masy o jednolitym kolorze. Chemia do montażu jest bezwonna, odpowiednia do ogrzewania podłogowego, a także na podłoże nasiąkliwe i nienasiąkliwe.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pr3K |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 30 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Klej Elastyczny Poliuretanowo-Silanowy Tec Spu to dwuskładnikowy klej poliuretanowy ekologiczny oraz wolny od rozpuszczalników. Produkt odpowiedni jest zarówno na podłoża mineralne, jak również drewniane. Prezentowana chemia do montażu wymaga minimalnej temperatury klejenia 16 stopni. Przed zastosowaniem kleju należy oczyścić i osuszyć podłoże. Klej znajduje się w dwóch pojemnikach, która należy ze sobą wymieszać do uzyskania masy o jednolitym kolorze. Chemia do montażu jest bezwonna, odpowiednia do ogrzewania podłogowego, a także na podłoże nasiąkliwe i nienasiąkliwe.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile dylatacyjne |
|---|---|
| Skład: | Aluminium |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolekcja: | Pr3K |
| Długość: | 0.93 m |
| Dostawca: | Arbiton |
| Szerokość: | 30 mm |
| Kolor: | Ciemne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Anodowane |
| Sposób montażu: | Do przyklejenia |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Decora S.A PRĄDZYŃSKIEGO 24A 63-000 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLSKA office@decora.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil dylatacyjny 930x30x5 pr3k tytan arbiton
Nr kat. 100008140
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




