profil uniwersalny 2000x45x8 incizo klasycznyquick-step qsvincp2me2000x45x8 40
Nr kat. 100246911
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PROFIL UNIWERSALNY INCIZO 2000X45X8 40238 to profil podłogowy marki Quick-Step stosowany do wykończenia podłóg z paneli. Dzięki niemu uzyskamy estetycznie wyglądającą podłogę. PROFIL UNIWERSALNY INCIZO 2000X45X8 40238 może być stosowany do wykończenia między dwoma podłogami, na połączeniu ze ścianą lub z oknem. PROFIL UNIWERSALNY INCIZO 2000X45X8 40238 to produkt trwały, wytrzymały oraz odporny na mechaniczne uszkodzenia. Został wykończony w kolorze drewna.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile uniwersalne |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 45 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
PROFIL UNIWERSALNY INCIZO 2000X45X8 40238 to profil podłogowy marki Quick-Step stosowany do wykończenia podłóg z paneli. Dzięki niemu uzyskamy estetycznie wyglądającą podłogę. PROFIL UNIWERSALNY INCIZO 2000X45X8 40238 może być stosowany do wykończenia między dwoma podłogami, na połączeniu ze ścianą lub z oknem. PROFIL UNIWERSALNY INCIZO 2000X45X8 40238 to produkt trwały, wytrzymały oraz odporny na mechaniczne uszkodzenia. Został wykończony w kolorze drewna.
Szczegóły Produktu
| Zastosowanie: | Profile uniwersalne |
|---|---|
| Skład: | MDF |
| Rodzaj: | Profil |
| Materiał: | MDF |
| Struktura drewna: | Tak |
| Kolekcja: | Incizo |
| Długość: | 2 m |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Szerokość: | 45 mm |
| Kolor: | Klasyczne |
| Typ produktu: | Profile podłogowe |
| Wykończenie listwy: | Lakierowane |
| Przeznaczenie: | Profile podłogowe |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
profil uniwersalny 2000x45x8 incizo klasycznyquick-step qsvincp2me2000x45x8 40
Nr kat. 100246911
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
_arr.jpg&width=764&format=webp)


