wykładzina dywanowa pro nature beżowy 4m
Nr kat. 100352569
opis produktu
PRO NATURE BEŻOWY to wyjątkowa, odporna i trwała wykładzina dywanowa, tkana na płasko, która doskonale sprawdzi się w biurze oraz obiektach o dużym natężeniu. Wykładzina ma 5 mm grubości i wysokości runa oraz szerokość wynoszącą 4 m. Jest to szczególnie trwały produkt, który charakteryzuje się antystatycznością, odporność na promienie UV oraz trudnopalnością Cfl-s1. Może być instalowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Wykładzina PRO NATURE BEŻOWY to najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesny design. Produkt przeznaczony jest do wykorzystania w biurze, hotelu, w domach prywatnych, a także na zewnątrz.
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe szare
Wykładziny dywanowe do biura
Wykładziny dywanowe do hotelu
Wykładziny dywanowe domowe
Wykładziny dywanowe beżowe
Wykładziny dywanowe 4 m
Wykładziny dywanowe do przedpokoju
4 m
Wykładziny dywanowe do salonu
Domowe
Wykładziny dywanowe na korytarz
Wykładziny zewnętrzne
Na balkon/Na taras
Do biura
Płaskotkana
Szare
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.052 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ: | Płaskotkana |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1100 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PRO NATURE BEŻOWY to wyjątkowa, odporna i trwała wykładzina dywanowa, tkana na płasko, która doskonale sprawdzi się w biurze oraz obiektach o dużym natężeniu. Wykładzina ma 5 mm grubości i wysokości runa oraz szerokość wynoszącą 4 m. Jest to szczególnie trwały produkt, który charakteryzuje się antystatycznością, odporność na promienie UV oraz trudnopalnością Cfl-s1. Może być instalowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Wykładzina PRO NATURE BEŻOWY to najwyższa jakość wykonania oraz nowoczesny design. Produkt przeznaczony jest do wykorzystania w biurze, hotelu, w domach prywatnych, a także na zewnątrz.
Wykładziny dywanowe
Wykładziny dywanowe szare
Wykładziny dywanowe do biura
Wykładziny dywanowe do hotelu
Wykładziny dywanowe domowe
Wykładziny dywanowe beżowe
Wykładziny dywanowe 4 m
Wykładziny dywanowe do przedpokoju
4 m
Wykładziny dywanowe do salonu
Domowe
Wykładziny dywanowe na korytarz
Wykładziny zewnętrzne
Na balkon/Na taras
Do biura
Płaskotkana
Szare
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.052 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Beżowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Typ: | Płaskotkana |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 5 mm |
| Miękkość: | Normalna |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 1100 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa pro nature beżowy 4m
Nr kat. 100352569
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



