drzwi wewnętrzne porta z szybą focus 4 a hikora naturalna
Nr kat. 100386030





opis produktu
Skrzydła z kolekcji PORTA FOCUS są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych wnętrz. W kolekcji znajdują się modele z matową, pionową szybą hartowaną o grubości 8 mm oraz opcją zamówienia czarnej szyby. Szyby przechodzą przez całe skrzydło, a drzwi można zamówić z podcięciem wentylacyjnym. Prosta, ale elegancka stylistyka drzwi z przeszkleniem świetnie komponuje się z minimalistycznym stylem wnętrz oraz estetyką boho. Skrzydła PORTA FOCUS to trwałe i efektowne rozwiązanie dla Twojego domu lub mieszkania.
Szczegóły Produktu
| Konstrukcja : | Płytowe |
|---|---|
| Przeznaczenie : | Pokojowe |
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
| Materiał: | Drewniane |
| Ościeżnica: | Regulowana |
| Zamek magnetyczny: | T |
| Kierunek: | Lewe lub prawe |
| Montaż za 1 zł: | Tak |
| Typ: | Wewnętrzne |
| Dostawca: | Porta |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kolorystyka: | Dębowe |
| Wykończenie: | Okleina |
| Dostępne szerokości: | 80 cm |
| Kolekcja: | PORTA FOCUS |
| Marka: | PORTA |
| Przylgowość: | Przylgowe lub bezprzylgowe |
| Wypełnienie: | Płyta wiórowa otworowana |
| Kolor producenta: | Hikora naturalna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
PORTA KMI POLAND spółka akcyjna SZKOLNA 54 84–239 BOLSZEWO POLSKA Anna_Romanowska@porta.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Skrzydła z kolekcji PORTA FOCUS są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych wnętrz. W kolekcji znajdują się modele z matową, pionową szybą hartowaną o grubości 8 mm oraz opcją zamówienia czarnej szyby. Szyby przechodzą przez całe skrzydło, a drzwi można zamówić z podcięciem wentylacyjnym. Prosta, ale elegancka stylistyka drzwi z przeszkleniem świetnie komponuje się z minimalistycznym stylem wnętrz oraz estetyką boho. Skrzydła PORTA FOCUS to trwałe i efektowne rozwiązanie dla Twojego domu lub mieszkania.
Szczegóły Produktu
| Konstrukcja : | Płytowe |
|---|---|
| Przeznaczenie : | Pokojowe |
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
| Materiał: | Drewniane |
| Ościeżnica: | Regulowana |
| Zamek magnetyczny: | T |
| Kierunek: | Lewe lub prawe |
| Montaż za 1 zł: | Tak |
| Typ: | Wewnętrzne |
| Dostawca: | Porta |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kolorystyka: | Dębowe |
| Wykończenie: | Okleina |
| Dostępne szerokości: | 80 cm |
| Kolekcja: | PORTA FOCUS |
| Marka: | PORTA |
| Przylgowość: | Przylgowe lub bezprzylgowe |
| Wypełnienie: | Płyta wiórowa otworowana |
| Kolor producenta: | Hikora naturalna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
PORTA KMI POLAND spółka akcyjna SZKOLNA 54 84–239 BOLSZEWO POLSKA Anna_Romanowska@porta.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
drzwi wewnętrzne porta z szybą focus 4 a hikora naturalna
Nr kat. 100386030
Cena dotyczy skrzydła drzwiowego (VAT 23%) bez klamki i ościeżnicy.
Skontaktuj się z naszym specjalistą, poznaj szczegóły oferty oraz umów termin pomiaru.
Bezpłatne konsultacje już za 1 godzinę!
Skorzystaj z kalendarza spotkań
Cena dotyczy skrzydła drzwiowego (VAT 23%) bez klamki i ościeżnicy.
Skontaktuj się z naszym specjalistą, poznaj szczegóły oferty oraz umów termin pomiaru.
Bezpłatne konsultacje już za 1 godzinę!
Skorzystaj z kalendarza spotkań
opis produktu
Skrzydła z kolekcji PORTA FOCUS są idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych wnętrz. W kolekcji znajdują się modele z matową, pionową szybą hartowaną o grubości 8 mm oraz opcją zamówienia czarnej szyby. Szyby przechodzą przez całe skrzydło, a drzwi można zamówić z podcięciem wentylacyjnym. Prosta, ale elegancka stylistyka drzwi z przeszkleniem świetnie komponuje się z minimalistycznym stylem wnętrz oraz estetyką boho. Skrzydła PORTA FOCUS to trwałe i efektowne rozwiązanie dla Twojego domu lub mieszkania.
Szczegóły Produktu
| Konstrukcja : | Płytowe |
|---|---|
| Przeznaczenie : | Pokojowe |
| Skrzydłowość: | Jednoskrzydłowe |
| Materiał: | Drewniane |
| Ościeżnica: | Regulowana |
| Zamek magnetyczny: | T |
| Kierunek: | Lewe lub prawe |
| Montaż za 1 zł: | Tak |
| Typ: | Wewnętrzne |
| Dostawca: | Porta |
| Rodzaj: | Przeszklone |
| Kolorystyka: | Dębowe |
| Wykończenie: | Okleina |
| Dostępne szerokości: | 80 cm |
| Kolekcja: | PORTA FOCUS |
| Marka: | PORTA |
| Przylgowość: | Przylgowe lub bezprzylgowe |
| Wypełnienie: | Płyta wiórowa otworowana |
| Kolor producenta: | Hikora naturalna |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
PORTA KMI POLAND spółka akcyjna SZKOLNA 54 84–239 BOLSZEWO POLSKA Anna_Romanowska@porta.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


