plafon sofiero 106542 3xe14 chrom
Nr kat. 100423295
opis produktu
Plafon Sofiero 106542 3Xe14 to model, który wyróżnia się blichtrem oraz luksusową elegancją. Prezentowaną lampę chromowaną pokrywają liczne kryształy, które nawiązują do estetyki pałacowej, hollywoodzkiego splendoru, a także ekskluzywnych hoteli. Model z trzema źródłam światła występuje w ofercie bez żarówek – oświetlenie odpowiednie do gwintu E14 do nabycia oddzielnie. Plafon z kolekcji producenta Markslojd doskonale sprawdzi się w reprezentacyjnych strefach – w holu wejściowym, centralnym punkcie salonu oraz w jadalni nad stołem. Wymiary prezentowanego oświetlenia dekoracyjnego wynoszą 36 cm średnicy oraz 30 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Średnica: | 36 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 36 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOFIERO |
| Produkt Eko: | Nie |
| Nowość: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Plafon Sofiero 106542 3Xe14 to model, który wyróżnia się blichtrem oraz luksusową elegancją. Prezentowaną lampę chromowaną pokrywają liczne kryształy, które nawiązują do estetyki pałacowej, hollywoodzkiego splendoru, a także ekskluzywnych hoteli. Model z trzema źródłam światła występuje w ofercie bez żarówek – oświetlenie odpowiednie do gwintu E14 do nabycia oddzielnie. Plafon z kolekcji producenta Markslojd doskonale sprawdzi się w reprezentacyjnych strefach – w holu wejściowym, centralnym punkcie salonu oraz w jadalni nad stołem. Wymiary prezentowanego oświetlenia dekoracyjnego wynoszą 36 cm średnicy oraz 30 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Średnica: | 36 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 36 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOFIERO |
| Produkt Eko: | Nie |
| Nowość: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon sofiero 106542 3xe14 chrom
Nr kat. 100423295
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



