plafon rodos plus 1745 bz 4xgu10 czarny
Nr kat. 100350867
opis produktu
plafon 4 pł. czarny struktura, bez żarówki
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 10.50 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RODOS |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
plafon 4 pł. czarny struktura, bez żarówki
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 10.50 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RODOS |
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon rodos plus 1745 bz 4xgu10 czarny
Nr kat. 100350867
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







