plafon pilaros ls-dw001-czarna 1xgu10 czarny
Nr kat. 100267364
opis produktu
PLAFON PILAROS LS-DW001-CZARNA 1XGU10 CZARNY to minimalistyczny, a jednocześnie skupiający uwagę plafon w kształcie tuby, który wniesie do wnętrza ciekawy akcent geometryczny. Model lampy czarnej o matowej powierzchni doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, industrialnych i eklektycznych. Prezentowane reflektorki i oprawy Pilaros posiadają funkcję regulacji kąta padania światła, co zdecydowanie podnosi ich walor estetyczny oraz funkcjonalność. Model plafoniery jednopunktowej o maksymalnej mocy 50 W wykonany został ze stopu metali. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 10 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Dostawca: | Auhilon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PILAROS |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
PLAFON PILAROS LS-DW001-CZARNA 1XGU10 CZARNY to minimalistyczny, a jednocześnie skupiający uwagę plafon w kształcie tuby, który wniesie do wnętrza ciekawy akcent geometryczny. Model lampy czarnej o matowej powierzchni doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, industrialnych i eklektycznych. Prezentowane reflektorki i oprawy Pilaros posiadają funkcję regulacji kąta padania światła, co zdecydowanie podnosi ich walor estetyczny oraz funkcjonalność. Model plafoniery jednopunktowej o maksymalnej mocy 50 W wykonany został ze stopu metali. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych kolorach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Średnica: | 10 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Dostawca: | Auhilon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PILAROS |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon pilaros ls-dw001-czarna 1xgu10 czarny
Nr kat. 100267364
Wybrane dla Ciebie



