plafon paloma 3xe14 opal/mosiądz
Nr kat. 100468645
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 34 cm |
| Długość: | 34 cm |
| Wysokość: | 17.50 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PALOMA |
| Nowość: | Tak |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 34 cm |
| Długość: | 34 cm |
| Wysokość: | 17.50 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PALOMA |
| Nowość: | Tak |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon paloma 3xe14 opal/mosiądz
Nr kat. 100468645
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










