plafon onyx 40 led 1xled czarny
Nr kat. 100504365


















opis produktu
Rodzaj wybranego oświetlenia ma ogromne znaczenie dla tego, czy uda nam się uzyskać spójny charakter wnętrza, dokładnie taki, jak chcemy. Designerskie lampy sufitowe ONYX to znakomite dopełnienie nowoczesnych aranżacji. Dostępne w kilku wielkościach pozwalają na tworzenie różnorodnych układów na suficie, kiedy potrzeba więcej niż jednej lampy na całe pomieszczenie. Prostota stylu i znakomita jakość nadają serii niezwykle elegancji charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 1890 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 23 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ONYX |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


















opis produktu
Rodzaj wybranego oświetlenia ma ogromne znaczenie dla tego, czy uda nam się uzyskać spójny charakter wnętrza, dokładnie taki, jak chcemy. Designerskie lampy sufitowe ONYX to znakomite dopełnienie nowoczesnych aranżacji. Dostępne w kilku wielkościach pozwalają na tworzenie różnorodnych układów na suficie, kiedy potrzeba więcej niż jednej lampy na całe pomieszczenie. Prostota stylu i znakomita jakość nadają serii niezwykle elegancji charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 1890 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 23 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ONYX |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon onyx 40 led 1xled czarny
Nr kat. 100504365
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Rodzaj wybranego oświetlenia ma ogromne znaczenie dla tego, czy uda nam się uzyskać spójny charakter wnętrza, dokładnie taki, jak chcemy. Designerskie lampy sufitowe ONYX to znakomite dopełnienie nowoczesnych aranżacji. Dostępne w kilku wielkościach pozwalają na tworzenie różnorodnych układów na suficie, kiedy potrzeba więcej niż jednej lampy na całe pomieszczenie. Prostota stylu i znakomita jakość nadają serii niezwykle elegancji charakter.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 1890 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 23 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ONYX |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


