plafon monirote 99792 led 37w czarny
Nr kat. 100323588
opis produktu
"PLAFON MONIROTE 99792 LED 37W Czarne to nowoczesny, skuteczny i ekologiczny produkt, który z pewnością stanie się piękną ozdobą każdego wnętrza. Wykonany z wysokiej jakości aluminium jest solidny i trwały oraz odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jest to produkt o szerokości 78 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do sporych i wykończonych wnętrz. Lampka ma podłużny kształt i wysokość 4,5 cm, dzięki czemu zapewnia maksymalne oświetlenie powierzchni. Efekty wizualne dodatkowo wzmacnia 37W oświetlenia LED, które nie tylko jest energooszczędne, ale także zmniejsza koszty eksploatacji. Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania i skuteczne oświetlenie to świetna propozycja dla osób, które cenię sobie wysoki standard i ekologiczne rozwiązanie."
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 78 cm |
| Wysokość: | 4.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Strumień świetlny : | 4450 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 37 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MONIROTE |
| Produkt Eko: | Tak |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
"PLAFON MONIROTE 99792 LED 37W Czarne to nowoczesny, skuteczny i ekologiczny produkt, który z pewnością stanie się piękną ozdobą każdego wnętrza. Wykonany z wysokiej jakości aluminium jest solidny i trwały oraz odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jest to produkt o szerokości 78 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się do sporych i wykończonych wnętrz. Lampka ma podłużny kształt i wysokość 4,5 cm, dzięki czemu zapewnia maksymalne oświetlenie powierzchni. Efekty wizualne dodatkowo wzmacnia 37W oświetlenia LED, które nie tylko jest energooszczędne, ale także zmniejsza koszty eksploatacji. Nowoczesny design, wysoka jakość wykonania i skuteczne oświetlenie to świetna propozycja dla osób, które cenię sobie wysoki standard i ekologiczne rozwiązanie."
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 78 cm |
| Wysokość: | 4.50 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: |
|
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Zmienna |
| Strumień świetlny : | 4450 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 37 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MONIROTE |
| Produkt Eko: | Tak |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon monirote 99792 led 37w czarny
Nr kat. 100323588
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



