plafon merlot 13xg9 czarny/przydymiony
Nr kat. 100547259
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 56 cm |
| Długość: | 56 cm |
| Wysokość: | 49 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 13 szt |
| Maksymalna moc: | 18 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MERLOT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 56 cm |
| Długość: | 56 cm |
| Wysokość: | 49 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 13 szt |
| Maksymalna moc: | 18 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MERLOT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon merlot 13xg9 czarny/przydymiony
Nr kat. 100547259
Zobacz inne z kolekcji



