plafon luna led
Nr kat. 100547174
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 22 cm |
| Długość: | 22 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | DIODA/LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 800 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | LUNA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 22 cm |
| Długość: | 22 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | DIODA/LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 800 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | LUNA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon luna led
Nr kat. 100547174
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



