plafon gambela 3 lp-991/3c bk czarny
Nr kat. 100408590
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 35 cm |
| Długość: | 63.50 cm |
| Wysokość: | 63.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 2 W |
| Wykończenie: | Z abażurem |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GAMBELA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 35 cm |
| Długość: | 63.50 cm |
| Wysokość: | 63.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Okrągłe |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 2 W |
| Wykończenie: | Z abażurem |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GAMBELA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon gambela 3 lp-991/3c bk czarny
Nr kat. 100408590
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









