plafon anillo lp-770/3w bk 3xgu10 czarny/złoty
Nr kat. 100416700
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 6 cm |
| Wysokość: | 12.40 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ANILLO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 6 cm |
| Wysokość: | 12.40 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ANILLO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
plafon anillo lp-770/3w bk 3xgu10 czarny/złoty
Nr kat. 100416700
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










