wykładzina dywanowa pissarro szary 4m
Nr kat. 100297316
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Pissarro Szary 4m to elegancki produkt wysokiej jakości, który uprzyjemni ci poruszanie się po domowych wnętrzach. Wykładzina przeznaczona jest do sypialni oraz salonu. Jej szary kolor pasuje do każdej kolorystyki dominującej w pomieszczeniu, zarówno jasnej, jak i ciemnej. Produkt jest niezwykle przyjemny w dotyku, co pozytywnie wpłynie na twój komfort. Jest on odporny na promienie UV, dlatego nie zmieni swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych. Produkt jest kompatybilny z elektrycznym i wodnym ogrzewaniem podłogowym. Wykładzina dywanowa Pissarro objęta jest 2-letnią gwarancją. Jest produktem trwałym, wytrzymałym oraz odpornym.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.090 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6 mm |
| Miękkość: | Dobra |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 700 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina Dywanowa Pissarro Szary 4m to elegancki produkt wysokiej jakości, który uprzyjemni ci poruszanie się po domowych wnętrzach. Wykładzina przeznaczona jest do sypialni oraz salonu. Jej szary kolor pasuje do każdej kolorystyki dominującej w pomieszczeniu, zarówno jasnej, jak i ciemnej. Produkt jest niezwykle przyjemny w dotyku, co pozytywnie wpłynie na twój komfort. Jest on odporny na promienie UV, dlatego nie zmieni swojego koloru pod wpływem promieni słonecznych. Produkt jest kompatybilny z elektrycznym i wodnym ogrzewaniem podłogowym. Wykładzina dywanowa Pissarro objęta jest 2-letnią gwarancją. Jest produktem trwałym, wytrzymałym oraz odpornym.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.090 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 6 mm |
| Miękkość: | Dobra |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 700 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa pissarro szary 4m
Nr kat. 100297316
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o




