dywan shaggy pelican duo
Nr kat. 100204953
opis produktu
Chcesz stworzyć pomieszczenie, które będzie funkcjonalne? W takim razie dywan typu shaggy PELICAN DUO jest propozycją właśnie dla Ciebie. Produkt prezentuje etniczny wzór i połączenie dwóch kolorów – białego i niebieskiego. Został utrzymany w kształcie prostokąta o wymiarach 2 x 2,80 m. Waga całkowita wynosi 1650 g/m2, a wysokość runa 30 mm. Dywan PELICAN DUO został wykonany w 100% z Polipropylenu Heat Set Frise. Oznacza to, że produkt jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Dywan PELICAN DUO został utkany maszynowo
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Białe |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 1650 g/m2 |
| Wzór: | Etniczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Chcesz stworzyć pomieszczenie, które będzie funkcjonalne? W takim razie dywan typu shaggy PELICAN DUO jest propozycją właśnie dla Ciebie. Produkt prezentuje etniczny wzór i połączenie dwóch kolorów – białego i niebieskiego. Został utrzymany w kształcie prostokąta o wymiarach 2 x 2,80 m. Waga całkowita wynosi 1650 g/m2, a wysokość runa 30 mm. Dywan PELICAN DUO został wykonany w 100% z Polipropylenu Heat Set Frise. Oznacza to, że produkt jest bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Dywan PELICAN DUO został utkany maszynowo
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Białe |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 1650 g/m2 |
| Wzór: | Etniczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 200X280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy pelican duo
Nr kat. 100204953








