parawan nawannowy sanplast free line 90x150 cm 2-częściowy stały uniwersalny chrom 600-260-0540-42-401
Nr kat. 100255410
opis produktu
Dwuelementowy parawan nawannowy marki Sanplast z serii Free Line to propozycja, która ochroni łazienkę przed zachlapaniem, a ponadto zapewni wannie funkcję prysznica. Model o wymiarach 90 cm szerokości oraz 150 cm wysokości posiada 2-letnią gwarancję. Produkt posiada hartowane szkło o grubości 6 mm oraz powłokę ułatwiającą czyszczenie, która pozwala zapomnieć o uporczywych smugach i śladach twardej wody. Model parawanu nawannowego posiada aluminiowy profil w kolorze chromu. Produkt dostępny jest także w innych wariantach rozmiarów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Free Line |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | 600-260-0540-42-401 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dwuelementowy parawan nawannowy marki Sanplast z serii Free Line to propozycja, która ochroni łazienkę przed zachlapaniem, a ponadto zapewni wannie funkcję prysznica. Model o wymiarach 90 cm szerokości oraz 150 cm wysokości posiada 2-letnią gwarancję. Produkt posiada hartowane szkło o grubości 6 mm oraz powłokę ułatwiającą czyszczenie, która pozwala zapomnieć o uporczywych smugach i śladach twardej wody. Model parawanu nawannowego posiada aluminiowy profil w kolorze chromu. Produkt dostępny jest także w innych wariantach rozmiarów.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj wanny: | Parawany nawannowe |
|---|---|
| Kolekcja: | Free Line |
| Wykończenie profilu: | Połysk |
| Dostawca: | Sanpol Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Sanplast |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Ilość elementów parawanu: | 2 -elementowy |
| Strona parawanu: | Uniwersalny |
| Kolor profilu: | Chrom |
| Kolor szkła: | Transparentny |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | 600-260-0540-42-401 |
Sanpol Sp. z o.o. POKRZYWNO 8 61-315 POZNAŃ POLSKA sanpol@sanpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
parawan nawannowy sanplast free line 90x150 cm 2-częściowy stały uniwersalny chrom 600-260-0540-42-401
Nr kat. 100255410
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



