panele podłogowe wodoodporne weninger dąb caracas smart xl aqua w00142 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100319157
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Weninger Dąb Caracas charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Szeroki format 25x129 cm optycznie powiększa przestrzeń, nadając wnętrzom nowoczesny charakter. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia podczas codziennego użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany układ podłogi. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje drewna dębowego. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza gromadzenie się kurzu. Niski opór cieplny 0,110 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 15-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Smart XL Aqua
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Smart |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.110 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Rozmiar: | 0.25 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Weninger Dąb Caracas charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na montaż w kuchni czy przedpokoju. Szeroki format 25x129 cm optycznie powiększa przestrzeń, nadając wnętrzom nowoczesny charakter. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję odporną na odkształcenia podczas codziennego użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, tworząc uporządkowany układ podłogi. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje naturalne słoje drewna dębowego. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza gromadzenie się kurzu. Niski opór cieplny 0,110 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. 15-letnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Smart XL Aqua
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Smart |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.110 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Weninger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Rozmiar: | 0.25 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
WENINGER Sp. z o.o. RYBNICKA 81 44-350 GORZYCE POLSKA komfort@weninger.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne weninger dąb caracas smart xl aqua w00142 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100319157
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





