panele podłogowe wodoodporne vitality ultra dąb cameron v006 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100527433
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Vitality Ultra Dąb Cameron V006 Ac5 8mm 4v-Fuga zapewniają funkcjonalne i estetyczne wykończenie podłogi we wnętrzach. Panele mają wzór deski, ich struktura synchroniczna wiernie odzwierciedla charakter drewna, tworząc dopracowaną powierzchnię. 4-stronna V-fuga podkreśla kształt paneli, a ich standardowy format doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Bardzo wysoka klasa ścieralności zapewnia trwałość produktu podczas intensywnego użytkowania, natomiast wodoodporność, antystatyczność oraz trudnopalność Cfl-s1 podnoszą komfort i bezpieczeństwo. Prezentowane panele mogą być układane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Vitality Ultra Dąb Cameron V006 Ac5 8mm 4v-Fuga zapewniają funkcjonalne i estetyczne wykończenie podłogi we wnętrzach. Panele mają wzór deski, ich struktura synchroniczna wiernie odzwierciedla charakter drewna, tworząc dopracowaną powierzchnię. 4-stronna V-fuga podkreśla kształt paneli, a ich standardowy format doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Bardzo wysoka klasa ścieralności zapewnia trwałość produktu podczas intensywnego użytkowania, natomiast wodoodporność, antystatyczność oraz trudnopalność Cfl-s1 podnoszą komfort i bezpieczeństwo. Prezentowane panele mogą być układane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Ultra |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne vitality ultra dąb cameron v006 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100527433
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




