panele podłogowe wodoodporne vitality ultra dąb emporia v005 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100527435


opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Vitality Ultra Dąb Emporia V005 Ac5 8mm 4v-Fuga znakomicie dopełnią aranżacje współczesnych wnętrz, w których liczy się styl i funkcjonalność. Struktura drewna podkreśla naturalny wygląd desek, nadając im przytulny wyraz. 4-stronna V-fuga akcentuje krawędzie paneli, a standardowy ich format doskonale nadaje się do każdego pomieszczenia w domu. Bardzo wysoka klasa ścieralności zapewnia trwałość produktu, natomiast wodoodporność, antystatyczność oraz trudnopalność Cfl-s1 wpływają na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Prezentowane panele mogą być układane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Ultra |
|---|---|
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Vitality Ultra Dąb Emporia V005 Ac5 8mm 4v-Fuga znakomicie dopełnią aranżacje współczesnych wnętrz, w których liczy się styl i funkcjonalność. Struktura drewna podkreśla naturalny wygląd desek, nadając im przytulny wyraz. 4-stronna V-fuga akcentuje krawędzie paneli, a standardowy ich format doskonale nadaje się do każdego pomieszczenia w domu. Bardzo wysoka klasa ścieralności zapewnia trwałość produktu, natomiast wodoodporność, antystatyczność oraz trudnopalność Cfl-s1 wpływają na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Prezentowane panele mogą być układane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Ultra |
|---|---|
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne vitality ultra dąb emporia v005 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100527435
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,179m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
2,179m21 paczka
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Vitality Ultra Dąb Emporia V005 Ac5 8mm 4v-Fuga znakomicie dopełnią aranżacje współczesnych wnętrz, w których liczy się styl i funkcjonalność. Struktura drewna podkreśla naturalny wygląd desek, nadając im przytulny wyraz. 4-stronna V-fuga akcentuje krawędzie paneli, a standardowy ich format doskonale nadaje się do każdego pomieszczenia w domu. Bardzo wysoka klasa ścieralności zapewnia trwałość produktu, natomiast wodoodporność, antystatyczność oraz trudnopalność Cfl-s1 wpływają na wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Prezentowane panele mogą być układane na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Vitality Ultra |
|---|---|
| Dostawca: | Vitality |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.26 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


