panele podłogowe wodoodporne quick step dąb kardamonowy impressive design imd8242 ac4 8 mm 1l 4v-fuga
Nr kat. 100594676
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Kardamonowy Impressive Design w układzie jodełki to połączenie ponadczasowej elegancji z funkcjonalnością. Format 0,13x0,66m tworzy klasyczny wzór, który podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Wzór ten wymaga zastosowania dwóch rodzajów klepki – klepki A i klepki B. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że panele sprawdzą się w kuchni czy przedpokoju. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje trwałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze dopracowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje dębu kardamonowego. Antystatyczna powłoka ogranicza osadzanie kurzu. Współpraca z ogrzewaniem podłogowym wodnym zapewnia komfort cieplny. 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Design |
|---|---|
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.13 x 0.66 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Quick-Step Dąb Kardamonowy Impressive Design w układzie jodełki to połączenie ponadczasowej elegancji z funkcjonalnością. Format 0,13x0,66m tworzy klasyczny wzór, który podkreśla charakter każdego pomieszczenia. Wzór ten wymaga zastosowania dwóch rodzajów klepki – klepki A i klepki B. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że panele sprawdzą się w kuchni czy przedpokoju. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje trwałość przy średnim natężeniu ruchu. Czterostronnie fazowane krawędzie podkreślają każdy panel, nadając podłodze dopracowany wygląd. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje dębu kardamonowego. Antystatyczna powłoka ogranicza osadzanie kurzu. Współpraca z ogrzewaniem podłogowym wodnym zapewnia komfort cieplny. 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Impressive Design |
|---|---|
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.13 x 0.66 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Jodełka |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb kardamonowy impressive design imd8242 ac4 8 mm 1l 4v-fuga
Nr kat. 100594676
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




