panele podłogowe wodoodporne quick-step clp5787 dąb jasny klasyczny ac4 8 mm 4v
Nr kat. 100574045
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Quick-Step Clp5787 Dąb Jasny Klasyczny Ac4 8 Mm 4v świetnie odnajdą się w aranżacjach, w których dominują jasne, naturalne tonacje i ponadczasowa elegancja. Widoczne usłojenie oraz subtelne sęki nadają powierzchni autentyczny wygląd drewna, a struktura synchroniczna dodatkowo podkreśla realizm wykonania. Standardowy format desek zapewnia łatwe dopasowanie paneli do każdego pomieszczeń, bez względu na jego wielkość, a 4-stronna V-fuga estetycznie akcentuje krawędzie paneli. Klasa ścieralności AC4 oraz obiektowa klasa użytkowa – średnie natężenie ruchu, gwarantują ich trwałość w codziennym użytkowaniu. Wodoodporność, właściwości antystatyczne i trudnopalność w klasie Cfl-s1 zwiększają bezpieczeństwo i funkcjonalność podłogi. Produkt wykazuje kompatybilność z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic Plus 2.0 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.20 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Wodoodporne Quick-Step Clp5787 Dąb Jasny Klasyczny Ac4 8 Mm 4v świetnie odnajdą się w aranżacjach, w których dominują jasne, naturalne tonacje i ponadczasowa elegancja. Widoczne usłojenie oraz subtelne sęki nadają powierzchni autentyczny wygląd drewna, a struktura synchroniczna dodatkowo podkreśla realizm wykonania. Standardowy format desek zapewnia łatwe dopasowanie paneli do każdego pomieszczeń, bez względu na jego wielkość, a 4-stronna V-fuga estetycznie akcentuje krawędzie paneli. Klasa ścieralności AC4 oraz obiektowa klasa użytkowa – średnie natężenie ruchu, gwarantują ich trwałość w codziennym użytkowaniu. Wodoodporność, właściwości antystatyczne i trudnopalność w klasie Cfl-s1 zwiększają bezpieczeństwo i funkcjonalność podłogi. Produkt wykazuje kompatybilność z wodnym ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic Plus 2.0 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.20 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick-step clp5787 dąb jasny klasyczny ac4 8 mm 4v
Nr kat. 100574045
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o




