panele podłogowe wodoodporne quick step dąb regenerowany biały patynowany classic cl1653 ac4 8mm
Nr kat. 100127535



opis produktu

Szerokość panela: 19 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic |
|---|---|
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.20 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu

Szerokość panela: 19 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic |
|---|---|
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.20 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb regenerowany biały patynowany classic cl1653 ac4 8mm
Nr kat. 100127535
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,596m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,596m21 paczka
opis produktu

Szerokość panela: 19 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic |
|---|---|
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.20 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Fazowanie (V fuga): | Brak |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkiePamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


