panele podłogowe wodoodporne quick step dąb biszkoptowy brązowy classic clm5794 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100329297




opis produktu

Szerokość panela: 19 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic |
|---|---|
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | Nie |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.20 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu

Szerokość panela: 19 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic |
|---|---|
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | Nie |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.20 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne quick step dąb biszkoptowy brązowy classic clm5794 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100329297
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,596m21 paczka
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
1,596m21 paczka
opis produktu

Szerokość panela: 19 cm
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Classic |
|---|---|
| Dostawca: | Quick-Step |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Dostępny tylko w Komfort: | Nie |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.20 m |
| Opór cieplny: | 0.055 m² K/W |
| Grubość: | 8 mm |
| Powłoka Scratch Guard: | Tak |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


