panele podłogowe wodoodporne kronospan dąb charlok kronostep k647 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100467575
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Kronospan Dąb Charlok wyróżniają się formatem szerokich desek 28x129 cm, które podkreślają charakter każdego pomieszczenia. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzą się w kuchni, łazience czy przedpokoju. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość, idealną do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak sklepy czy biura. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie wyodrębniając każdy panel. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza gromadzenie się kurzu na powierzchni. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Dwudziestoletnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Kronostep 8.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 8 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Kronospan Dąb Charlok wyróżniają się formatem szerokich desek 28x129 cm, które podkreślają charakter każdego pomieszczenia. Zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzą się w kuchni, łazience czy przedpokoju. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką wytrzymałość, idealną do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak sklepy czy biura. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, optycznie wyodrębniając każdy panel. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczne wykończenie. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza gromadzenie się kurzu na powierzchni. Grubość 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji i odporność na odkształcenia. Niski opór cieplny 0,081 m²K/W umożliwia współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym. Dwudziestoletnia gwarancja potwierdza wysoką jakość produktu z kolekcji Kronostep 8.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kronostep 8 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Kronostep |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie wodne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne kronospan dąb charlok kronostep k647 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100467575
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o



