panele podłogowe faus syncro dąb iris syncro s175907 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100298432
opis produktu
Panele podłogowe Faus Syncro Dąb Iris wyróżniają się synchroniczną strukturą, która wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję, a 4-stronna V-fuga podkreśla każdy panel z osobna, nadając podłodze elegancki, uporządkowany wygląd. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką odporność na ścieranie, dzięki czemu panele sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć umożliwia montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Opór cieplny 0,081 m²K/W pozwala na efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Format 19x118 cm idealnie pasuje do różnej wielkości pomieszczeń. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Syncro
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Syncro |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Faus Syncro Dąb Iris wyróżniają się synchroniczną strukturą, która wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe. Grubość 8 mm zapewnia stabilną konstrukcję, a 4-stronna V-fuga podkreśla każdy panel z osobna, nadając podłodze elegancki, uporządkowany wygląd. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje bardzo wysoką odporność na ścieranie, dzięki czemu panele sprawdzą się w budynkach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć umożliwia montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Opór cieplny 0,081 m²K/W pozwala na efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym. Format 19x118 cm idealnie pasuje do różnej wielkości pomieszczeń. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Syncro
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Syncro |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.081 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe faus syncro dąb iris syncro s175907 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100298432
Pamiętaj o





