panele podłogowe faus sense natural oak sense s184237 ac6 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100286065
opis produktu
Panele podłogowe FAUS Sense Natural Oak charakteryzują się wyjątkową odpornością AC6, która zapewnia trwałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Grubość 8 mm w połączeniu ze zwiększoną odpornością na wilgoć umożliwia montaż w kuchni czy przedpokoju. Format 19x118 cm podkreśla naturalne piękno jasnego dębu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, wydobywając elegancję każdego panelu. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Sense
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Sense |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe FAUS Sense Natural Oak charakteryzują się wyjątkową odpornością AC6, która zapewnia trwałość nawet w obiektach komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu. Grubość 8 mm w połączeniu ze zwiększoną odpornością na wilgoć umożliwia montaż w kuchni czy przedpokoju. Format 19x118 cm podkreśla naturalne piękno jasnego dębu. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, wydobywając elegancję każdego panelu. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Aż 33-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania z kolekcji Sense
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Sense |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Dostawca: | Faus |
| Klasa ścieralności: | AC6 |
| Gwarancja: | 33 lata |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.18 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe faus sense natural oak sense s184237 ac6 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100286065
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o





