panele podłogowe egger dąb ortega kingsize 8/32 el2093 ac4 8mm 2v-fuga
Nr kat. 100526293
opis produktu
Panele Podłogowe Egger Dąb Ortega Kingsize 8/32 El2093 Ac4 8mm 2v-Fuga to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących naturalnej estetyki drewna w nowoczesnym wydaniu. Ich synchroniczna struktura precyzyjnie odwzorowuje słoje, dzięki czemu powierzchnia do złudzenia przypomina drewnianą podłogę. Klasyczny wzór deski podkreślony 2-stronną V-fugą dodaje całości subtelnej elegancji, szeroki format paneli świetnie odnajduje się w przestronnych aranżacjach. Wysoka klasa ścieralności AC4 przekłada się na solidną trwałość produktu, trudnopalność Cfl-s1 zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, a powłoka antystatyczna znacznie ogranicza osiadanie kurzu. Prezentowany model paneli może być stosowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kingsize 8/32 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.33 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 2-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele Podłogowe Egger Dąb Ortega Kingsize 8/32 El2093 Ac4 8mm 2v-Fuga to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących naturalnej estetyki drewna w nowoczesnym wydaniu. Ich synchroniczna struktura precyzyjnie odwzorowuje słoje, dzięki czemu powierzchnia do złudzenia przypomina drewnianą podłogę. Klasyczny wzór deski podkreślony 2-stronną V-fugą dodaje całości subtelnej elegancji, szeroki format paneli świetnie odnajduje się w przestronnych aranżacjach. Wysoka klasa ścieralności AC4 przekłada się na solidną trwałość produktu, trudnopalność Cfl-s1 zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, a powłoka antystatyczna znacznie ogranicza osiadanie kurzu. Prezentowany model paneli może być stosowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Kingsize 8/32 |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.070 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | brak wodoodporności |
| Dostawca: | Egger |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Rozmiar: | 0.33 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 2-stronna |
| Wodoodporność: | Nie |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
EGGER Biskupiec Sp. z o.o. ŚW.JÓZEFA 1 11-300 BISKUPIEC-KOLONIA DRUGA POLSKA support.pl@egger.zendesk.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe egger dąb ortega kingsize 8/32 el2093 ac4 8mm 2v-fuga
Nr kat. 100526293
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o






