odpływ liniowy besco virgo duo z rusztem duo grafit 90x6 ol-90-vgr
Nr kat. 100402013
opis produktu
Nowoczesny Odpływ Liniowy Besco Virgo Duo Z Rusztem Duo Grafit 90x6 Ol-90-Vgr doskonale łączy minimalistyczny design z praktycznym zastosowaniem. Jego bezprogowe wejście do strefy prysznica zwiększa komfort użytkowania, a instalacja odpływu w jednolitej podłodze optycznie powiększa przestrzeń. Model wykonany z wysokiej jakości ABS i stali gwarantuje trwałość oraz odporność na działanie wilgoci, wyróżnia się prostym i wygodnym czyszczeniem. Zestaw jest kompletny i gotowy do montażu, jego ruszt 2w1 pozwala na wybór pomiędzy nowoczesnym grafitowym wykończeniem odpływu, a możliwością montażu z płytką ceramiczną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Grafit |
| Rozmiar: | 90 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny Odpływ Liniowy Besco Virgo Duo Z Rusztem Duo Grafit 90x6 Ol-90-Vgr doskonale łączy minimalistyczny design z praktycznym zastosowaniem. Jego bezprogowe wejście do strefy prysznica zwiększa komfort użytkowania, a instalacja odpływu w jednolitej podłodze optycznie powiększa przestrzeń. Model wykonany z wysokiej jakości ABS i stali gwarantuje trwałość oraz odporność na działanie wilgoci, wyróżnia się prostym i wygodnym czyszczeniem. Zestaw jest kompletny i gotowy do montażu, jego ruszt 2w1 pozwala na wybór pomiędzy nowoczesnym grafitowym wykończeniem odpływu, a możliwością montażu z płytką ceramiczną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Grafit |
| Rozmiar: | 90 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy besco virgo duo z rusztem duo grafit 90x6 ol-90-vgr
Nr kat. 100402013
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



