odpływ liniowy besco virgo czarny z rusztem szklanym 70x6 ol-70-vbl
Nr kat. 100348385
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Dekoracyjny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Czarny |
| Rozmiar: | 70 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Dekoracyjny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Czarny |
| Rozmiar: | 70 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy besco virgo czarny z rusztem szklanym 70x6 ol-70-vbl
Nr kat. 100348385
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







