odpływ liniowy odwracalny deante 60 cm złoty szczotkowany kos_r06d
Nr kat. 100489486
opis produktu
Odpływ liniowy o długości 60 cm to idealne rozwiązanie do każdej nowoczesnej łazienki. Montowany bezpośrednio na podłodze, pozwala na uzyskanie większej przestrzeni pod prysznicem. Stal nierdzewna, z której jest wykonany, zapewnia łatwość w utrzymaniu czystości i odporność na korozję. Złote szczotkowane wykończenie doskonale współgra z armaturą w tym samym kolorze. Syfon o przepustowości 36 l/min sprawia, że odpływ sprawdzi się w kabinach z deszczownią czy hydromasażem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Złoty |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Szerokość: | 11.60 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 36 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Obrotowy syfon: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odpływ liniowy o długości 60 cm to idealne rozwiązanie do każdej nowoczesnej łazienki. Montowany bezpośrednio na podłodze, pozwala na uzyskanie większej przestrzeni pod prysznicem. Stal nierdzewna, z której jest wykonany, zapewnia łatwość w utrzymaniu czystości i odporność na korozję. Złote szczotkowane wykończenie doskonale współgra z armaturą w tym samym kolorze. Syfon o przepustowości 36 l/min sprawia, że odpływ sprawdzi się w kabinach z deszczownią czy hydromasażem.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Złoty |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Szerokość: | 11.60 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 36 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Obrotowy syfon: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy odwracalny deante 60 cm złoty szczotkowany kos_r06d
Nr kat. 100489486
Wybrane dla Ciebie








