odpływ liniowy odwracalny deante 60 cm stal nierdzewna kos_006d
Nr kat. 100512887
opis produktu
Odpływ liniowy o długości 60 cm to produkt o wyjątkowym, minimalistycznym designie. Przeznaczony do nowoczesnych łazienek, gdyż montowany jest bezpośrednio na podłodze, bez brodzika. Wykonany ze stali nierdzewnej, zapewni skuteczną ochronę przed środkami czystości. Dzięki temu, że syfon ma przepustowość, 36l/min można go montować w kabinach z deszczownią.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Chrom |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Szerokość: | 11.60 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 36 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Obrotowy syfon: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odpływ liniowy o długości 60 cm to produkt o wyjątkowym, minimalistycznym designie. Przeznaczony do nowoczesnych łazienek, gdyż montowany jest bezpośrednio na podłodze, bez brodzika. Wykonany ze stali nierdzewnej, zapewni skuteczną ochronę przed środkami czystości. Dzięki temu, że syfon ma przepustowość, 36l/min można go montować w kabinach z deszczownią.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: | stal_nierdzewna |
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Chrom |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | DEANTE |
| Szerokość: | 11.60 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 36 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Obrotowy syfon: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy odwracalny deante 60 cm stal nierdzewna kos_006d
Nr kat. 100512887
Wybrane dla Ciebie








