odpływ liniowy besco virgo biały z rusztem szklanym 60x6 ol-60-vw
Nr kat. 100460078
opis produktu
Odpływ Liniowy Besco Virgo Biały Z Rusztem Szklanym 60x6 Ol-60-Vw jest stylową i funkcjonalną propozycją do eleganckich, współczesnych wnętrz łazienkowych. Jego subtelna, minimalistyczna forma oraz bezprogowe wejście do strefy prysznicowej zapewniają wygodę użytkowania, połączenie odpływu z jednolitą podłogą sprawia, że przestrzeń wydaje się optycznie większa. Model wykonany z ABS, stali i szkła cechuje się trwałością oraz odpornością na wilgoć, jest łatwy w czyszczeniu. Zestaw jest kompletny, gotowy do montażu, jego dekoracyjny ruszt wykończony białym szkłem hartowanym nadaje całości wyjątkowo elegancki wygląd, podkreślając ekskluzywny charakter łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Dekoracyjny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Biały |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odpływ Liniowy Besco Virgo Biały Z Rusztem Szklanym 60x6 Ol-60-Vw jest stylową i funkcjonalną propozycją do eleganckich, współczesnych wnętrz łazienkowych. Jego subtelna, minimalistyczna forma oraz bezprogowe wejście do strefy prysznicowej zapewniają wygodę użytkowania, połączenie odpływu z jednolitą podłogą sprawia, że przestrzeń wydaje się optycznie większa. Model wykonany z ABS, stali i szkła cechuje się trwałością oraz odpornością na wilgoć, jest łatwy w czyszczeniu. Zestaw jest kompletny, gotowy do montażu, jego dekoracyjny ruszt wykończony białym szkłem hartowanym nadaje całości wyjątkowo elegancki wygląd, podkreślając ekskluzywny charakter łazienki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Dekoracyjny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Biały |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy besco virgo biały z rusztem szklanym 60x6 ol-60-vw
Nr kat. 100460078
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





