odpływ liniowy besco virgo duo nero z rusztem duo 60x6 ol-60-vn
Nr kat. 100460076
opis produktu
Odpływ Liniowy Besco Virgo Duo Nero Z Rusztem Duo 60x6 Ol-60-Vn to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje łazienkowe. Jego prosty, minimalistyczny design oraz bezprogowe wejście do strefy prysznicowej zapewniają wysoki komfort użytkowania, jednocześnie podkreślając elegancki charakter wnętrza. Dzięki zastosowaniu odpływu w jednolitej podłodze, przestrzeń zyskuje na wizualnej lekkości i wydaje się większa. Model wykonany z wysokiej jakości ABS i stali cechuje się trwałością oraz odpornością na wilgoć. Zestaw jest kompletny, przeznaczony do montażu, jego ruszt 2w1 pozwala na dostosowanie wyglądu odpływu do stylu wnętrza, oferując matowe wykończenie w czarnym kolorze lub możliwość zabudowania płytką ceramiczną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Czarny |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Odpływ Liniowy Besco Virgo Duo Nero Z Rusztem Duo 60x6 Ol-60-Vn to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje łazienkowe. Jego prosty, minimalistyczny design oraz bezprogowe wejście do strefy prysznicowej zapewniają wysoki komfort użytkowania, jednocześnie podkreślając elegancki charakter wnętrza. Dzięki zastosowaniu odpływu w jednolitej podłodze, przestrzeń zyskuje na wizualnej lekkości i wydaje się większa. Model wykonany z wysokiej jakości ABS i stali cechuje się trwałością oraz odpornością na wilgoć. Zestaw jest kompletny, przeznaczony do montażu, jego ruszt 2w1 pozwala na dostosowanie wyglądu odpływu do stylu wnętrza, oferując matowe wykończenie w czarnym kolorze lub możliwość zabudowania płytką ceramiczną.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Odpływ liniowy |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| W komplecie: |
|
| Rodzaj rusztu: | Ruszt podwójny |
| Kolor wykończenia rusztu: | Czarny |
| Rozmiar: | 60 cm |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Szerokość: | 6 cm |
| Przepustowość [l/min]: | 56 l/min |
| Łatwe czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
odpływ liniowy besco virgo duo nero z rusztem duo 60x6 ol-60-vn
Nr kat. 100460076
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





