obudowa wanny prostokątnej 180x80 cm besco quadro komplet czarny mat oaq-180-pkc
Nr kat. 100624394
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Długość: | 180 cm |
| Kolekcja: | quadro |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 180X52X20 CM |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1x panel boczny i przedni |
| Kod producenta: | OAQ-180-PKC |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
| Nowość: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Długość: | 180 cm |
| Kolekcja: | quadro |
| Produkt polski: | Tak |
| Wymiar opakowania [cm]: | 180X52X20 CM |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1x panel boczny i przedni |
| Kod producenta: | OAQ-180-PKC |
| Waga brutto: | 4.500 kg |
| Nowość: | Tak |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
obudowa wanny prostokątnej 180x80 cm besco quadro komplet czarny mat oaq-180-pkc
Nr kat. 100624394
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




