obudowa wanny asymetrycznej 180x52 cm besco avita uniwersalna czarny oav-180-nscr
Nr kat. 100575257
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Długość: | 180 cm |
| Kolekcja: | avita |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | OAV-180-NSCR |
| Waga brutto: | 4.200 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Długość: | 180 cm |
| Kolekcja: | avita |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Besco |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Kod producenta: | OAV-180-NSCR |
| Waga brutto: | 4.200 kg |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
obudowa wanny asymetrycznej 180x52 cm besco avita uniwersalna czarny oav-180-nscr
Nr kat. 100575257
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


