obudowa wanny asymetrycznej 140x90 cm polimat selena uniwersalna biały 00571
Nr kat. 100468823
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | selena |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Kod producenta: | 00571 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | selena |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 55 cm |
| Kod producenta: | 00571 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
obudowa wanny asymetrycznej 140x90 cm polimat selena uniwersalna biały 00571
Nr kat. 100468823
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


