obudowa wanny prostokątnej 75x58 cm polimat avo/vovo czarny 00893
Nr kat. 100260216
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | Avo/Vovo |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Kod producenta: | 00893 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | Avo/Vovo |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Kod producenta: | 00893 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
obudowa wanny prostokątnej 75x58 cm polimat avo/vovo czarny 00893
Nr kat. 100260216
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Mogą Ci się spodobać



