obudowa wanny prostokątnej 190 cm polimat ines biały 00096
Nr kat. 100260195
opis produktu
Przednim panelem do prostokątnej wanny jest OBUDOWA WANNY 190 POLIMAT INES 00096. Umożliwi szybkie i estetyczne wykończenie frontu wanny w Twojej łazience. OBUDOWA WANNY 190 POLIMAT INES 00096 jest wykończona w białej barwie. Została wytworzona z akrylu, który jest wytrzymałym tworzywem sztucznym. Charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Znakomicie utrzymuje ciepło i jest dźwiękochłonne. Wyróżnia się gładką i przyjemną powierzchnią. Jest ona higieniczna, dzięki czemu w prosty sposób utrzymasz ją w czystości. Bez problemu ją wyczyścisz. Wysokość OBUDOWY WANNY 190 POLIMAT INES 00096 wynosi 58 cm.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | ines |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Kod producenta: | 00096 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Przednim panelem do prostokątnej wanny jest OBUDOWA WANNY 190 POLIMAT INES 00096. Umożliwi szybkie i estetyczne wykończenie frontu wanny w Twojej łazience. OBUDOWA WANNY 190 POLIMAT INES 00096 jest wykończona w białej barwie. Została wytworzona z akrylu, który jest wytrzymałym tworzywem sztucznym. Charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Znakomicie utrzymuje ciepło i jest dźwiękochłonne. Wyróżnia się gładką i przyjemną powierzchnią. Jest ona higieniczna, dzięki czemu w prosty sposób utrzymasz ją w czystości. Bez problemu ją wyczyścisz. Wysokość OBUDOWY WANNY 190 POLIMAT INES 00096 wynosi 58 cm.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | ines |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 58 cm |
| Kod producenta: | 00096 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
obudowa wanny prostokątnej 190 cm polimat ines biały 00096
Nr kat. 100260195
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



