obudowa wanny prostokątnej 160 cm polimat vovo czarny 00051
Nr kat. 100260223
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | vovo |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Kod producenta: | 00051 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | vovo |
| Produkt dla niepełnosprawnych: | Tak |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Kod producenta: | 00051 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
obudowa wanny prostokątnej 160 cm polimat vovo czarny 00051
Nr kat. 100260223
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



