obudowa wanny asymetrycznej 150x100 cm polimat frida lewa biały 00361
Nr kat. 100260168
opis produktu
Szukasz funkcjonalnego produktu, który zapewni Ci wysoki komfort w łazience? W takim razie OBUDOWA WANNY 150X100 LEWA POLIMAT FRIDA 00361 to propozycja właśnie dla Ciebie. Została utrzymana w białym kolorze. Szerokość produktu to 100 cm, a wysokość to 54 cm. OBUDOWA WANNY 150X100 LEWA POLIMAT FRIDA 00361 została wykonana z polistyrenu. Dzięki temu materiałowi dobrze utrzymuje temperaturę wody. Jest higieniczna i bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Posiada gładką, przyjemną w dotyku oraz ciepłą powierzchnię. Producent udziela 10 lat gwarancji na produkt OBUDOWA WANNY 150X100 LEWA POLIMAT FRIDA 00361.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | frida |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kod producenta: | 00361 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz funkcjonalnego produktu, który zapewni Ci wysoki komfort w łazience? W takim razie OBUDOWA WANNY 150X100 LEWA POLIMAT FRIDA 00361 to propozycja właśnie dla Ciebie. Została utrzymana w białym kolorze. Szerokość produktu to 100 cm, a wysokość to 54 cm. OBUDOWA WANNY 150X100 LEWA POLIMAT FRIDA 00361 została wykonana z polistyrenu. Dzięki temu materiałowi dobrze utrzymuje temperaturę wody. Jest higieniczna i bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Posiada gładką, przyjemną w dotyku oraz ciepłą powierzchnię. Producent udziela 10 lat gwarancji na produkt OBUDOWA WANNY 150X100 LEWA POLIMAT FRIDA 00361.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | frida |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 54 cm |
| Strona wanny: | Narożna lewa |
| Kod producenta: | 00361 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
obudowa wanny asymetrycznej 150x100 cm polimat frida lewa biały 00361
Nr kat. 100260168
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



