obudowa wanny asymetrycznej 140x90 cm polimat frida prawa biały 00760
Nr kat. 100260165
opis produktu
Obudowa wanny 140x90 Prawa Polimat Frida 00760 to prawostronna obudowa wanny Frida producenta Polimat, która służy do estetycznego i funkcjonalnego wykończenia przestrzeni kąpielowej. Objęta 10-letnią gwarancją obudowa wanny posiada wymiary 140 cm długości, 90 cm szerokości oraz 56 cm wysokości. Utrzymana w białym kolorze wykonana została z trwałego, niezawodnego i odpornego na wilgoć oraz czynniki mechanicznego polistyrenu. Obudowy i nośniki do wanien dostępne są w sklepie Komfort także w innych wariantach.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | frida |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kod producenta: | 00760 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Obudowa wanny 140x90 Prawa Polimat Frida 00760 to prawostronna obudowa wanny Frida producenta Polimat, która służy do estetycznego i funkcjonalnego wykończenia przestrzeni kąpielowej. Objęta 10-letnią gwarancją obudowa wanny posiada wymiary 140 cm długości, 90 cm szerokości oraz 56 cm wysokości. Utrzymana w białym kolorze wykonana została z trwałego, niezawodnego i odpornego na wilgoć oraz czynniki mechanicznego polistyrenu. Obudowy i nośniki do wanien dostępne są w sklepie Komfort także w innych wariantach.
Szczegóły Produktu
| Materiał wykonania: | Akryl |
|---|---|
| Rodzaj wanny: | Obudowy i nośniki do wanien |
| Kolekcja: | frida |
| Dostawca: | PPHU Polimat Sp. z o.o. |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Marka: | Polimat |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Strona wanny: | Narożna prawa |
| Kod producenta: | 00760 |
PPHU Polimat Sp. z o.o. PRZEDBOJEWICE 33 88-150 KRUSZWICA POLSKA kontakt@polimat.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
obudowa wanny asymetrycznej 140x90 cm polimat frida prawa biały 00760
Nr kat. 100260165
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



